Zpět do obchodu

Registrace

KINGSONG KS-16X (1554WH / 2200W), ELEKTRICKÁ JEDNOKOLKA

Výrobek je pouze ilustrační, kompletní seznam naleznete na stránkách vyrobce.  

KINGSONG KS-16X (1554WH / 2200W), ELEKTRICKÁ JEDNOKOLKA

Výrobek je pouze ilustrační, kompletní seznam naleznete na stránkách vyrobce.  

16x_effect_51


Nové 17 palcové kolo se vyznačuje špičkovými funkcemi a živým designem. První věcí, kterou byste měli věnovat pozornost, je baterie 1554 Wh. S takovou baterií může KS16X na jedno nabití ujet 140 až 160 km trati. Toto je nový standard pro výkon ve třídě jednokolek. 2000 W motor dělá KS16X jednim z nejsilnějších elektrických jednokolek. Maximální rychlost je 45-50 km / h.


16x_effect_31


KingSong KS16X je vyroben jen černém provedení s uhlíkovými vložkami. Po stranách je LED podsvícení, které lze ovládat pomocí proprietární aplikace na mobilu. Jednokolka podporuje technologii Bluetooth 5.0. Exteriér kola je obecně vyroben ve futuristickém stylu a vypadá opravdu jedinečně.


16x_effect_6


Pro pohodlné umístění po stranách jsou skládací pedály s protiskluzovou vrstvou. V horní části elektrické jednokolky jsou na obou stranách speciální polštáře. Rukojeť má teleskopický design. K tomu je KingSong KS16 X vybaven 5 reproduktory, z nichž jeden je nízkofrekvenční (pro lepší basový zvuk). Hudbu můžete přehrávat z telefonu přes Bluetooth nebo připojením USB flash disku k USB portu.


 16x_effect_7


Jednokolka KingSong KS16X je vybavena prostornou baterií 1554 Wh. Plné nabití takové baterie trvá dlouho. Pro vyřešení tohoto problému vybavili inženýři KingSong KS16X dvěma nabíjecími porty. Dobu nabíjení můžete téměř zdvojnásobit pomocí dvou nabíječek.

Další vlastnosti KingSong KS16X 2019:

  • Výkonný chladicí systém, který se přizpůsobuje teplotě regulátoru.
  • Systém řízení teploty motoru a regulátoru v reálném čase.
  • Brzdové světlo a ukazatel směru.
  • Úhel zdvihu až 35 stupňů.
  • Hlasový výstražný systém.

16x_effect_8


Jsme jako oficiální prodejce a dovozce nabízíme záruční servis a rychlé dodání kamkoli v ramci ČR/SK.


 

Kategorie: Produkty
Zpět do obchodu